Wersje językowe

Kup teraz:

12

[25.02,26.02,04.03,05.03,11.03,12.03,18.03,19.03,25.03,26.03,01.04,02.04,07.04,08.04,09.04,10.04,22.04,23.04,29.04,30.04,01.05,03.05,06.05,07.05,13.05,14.05,20.05,21.05,27.05,28.05]

i ciesz się szybką dostawą!

Paczkę wyślemy w kolejnym dniu roboczym

Paczkę wyślemy w kolejnym dniu roboczym

 

Gwarancja Polaris - do daje przedłużona gwarancja?

Każdy nowy pojazd Polaris objęty jest fabryczną gwarancją, która przez pierwsze 24 miesiące chroni Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami. Wprowadzamy możliwość przedłużenia tej gwarancji na kolejne 12 miesięcy.

 

Gwarancja Polaris Mountreme

Wybierz markę Polaris

Decydując się na pojazd marki Polaris, otrzymujesz sprzęt, który świetnie sobie poradzi w każdym terenie. Ewentualne usterki, objęte fabryczną gwarancją, zostaną szybko i bezpłatnie usunięte przez naszych wykwalifikowanych mechaników, korzystający z oryginalnych części zamiennych. [Kontakt]

Zapewnij sobie spokój

Teraz kupując nowego Polarisa możesz w atrakcyjnej cenie przedłużyć swoją dwuletnią gwarancję fabryczną o kolejny rok. Zapewnisz sobie tym spokój i uchronisz się przed nieprzewidzianymi wydatkami.

Uzyskaj lepszą cenę sprzedając pojazd

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać pojazd przed upływem okresu gwarancji, przejdzie ona razem z pojazdem na nowego właściciela. To dodatkowy atut podczas sprzedaży, a pojazdy objęte gwarancją z reguły osiągają wyższe ceny na rynku wtórnym.

Jedyna taka oferta na rynku

Polaris jako jedyny producent oferuje możliwość przedłużenia gwarancji na 12 miesięcy, bez limitu kilometrów.

Polaris Mountreme

Gwarancja Polaris

Przedłużona Gwarancja Polaris wydłuży Twoją dwuletnią gwarancję fabryczną na kolejne 12 miesięcy

  • Przedłużona gwarancja będzie dostępna dla Klientów, jako dodatkowa usługa, przy zakupie nowego pojazdu w salonie. Ochroni ona naszych Klientów przez niespodziewanymi kosztami ewentualnych napraw objętych gwarancją. Usługa nie będzie ubezpieczeniem kosztów napraw nieobjętych gwarancją.
  • Przedłużona gwarancja Polaris będzie przechodziła na kolejnego właściciela, co poprawi wartość rezydualną pojazdu przy ewentualnych transakcjach odsprzedaży.
  • Identycznie jak dwuletnia gwarancja fabryczna, Przedłużona Gwarancja nie obejmuje pozycji, które podlegają kontroli lub wymianie podczas przeglądu okresowego oraz normalnych czynności eksploatacyjnych. Wymagane będą identyczne odstępy pomiędzy przeglądami okresowymi zgodnie z zaleceniami Polaris zawartymi w książce serwisowo - gwarancyjnej.
  • Oferta jest ważna do odwołania.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty Przedłużona Gwarancja [Kontakt] 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju pojazdów terenowych, które znajdą swoje zastosowanie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. W ramach prowadzonych działań oferujemy maszyny, takie jak RZR, SPORTMAN, SCRAMBLER a także RANGER. Dla tych, co chcą zacząć przygodę OFF-road bardzo wcześnie, posiadamy również pojazdy młodzieżowe, które pozwolą odkryć niesamowite, nowe emocję!

Oferta dla najbardziej wymagających

Prezentowane w ofercie naszej firmy pojazdy są objęte gwarancją fabryczną na okres 24 miesięcy. Chcąc jednak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów od pewnego czasu dajemy możliwość przedłużenia tej sprzedaży pojazdu. Gwarancja jest bowiem przypisana nie do osoby, a do pojazdu. Oznacza to, że w przypadku sprzedaży maszyny, nowy właściciel może cieszyć się wciąż aktualną gwarancją. Bardzo mocno może podnieść to wartość pojazdu na rynku wtórnym.

Jesteśmy jedynym wytwórcą na rynku, który oferuje możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy bez jakiegokolwiek limitu kilometrów. Oferowana usługa ochroni nowego właściciela pojazdu przed niespodziewanymi kosztami związanymi z ewentualnymi naprawami objętymi gwarancją. Warto więc się na nią zdecydować już przy zakupie nowego pojazdu. Bardzo mocno zwiększy to szansę odsprzedaży maszyny na jeszcze lepszych warunkach niż byłoby to możliwe bez dodatkowej gwarancji sprzedawcy.

Przedłużenie gwarancji jest istotne nie tylko w chwili sprzedaży pojazdu, ale również podczas jego wzmożonej eksploatacji. Różnego rodzaju części i podzespoły podlegają zużyciu, a wydłużony okres gwarancji daje pewność, że najczęściej pojawiające się usterki będą mogły zostać wyeliminowane bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl