Polaris Camp 8 edycja

0
Polaris Camp VIII edycja

Polaris Camp 8 edycja


Jazda po bezdrożach jest właśnie tym, co kochasz w życiu najbardziej? Uwielbiasz brać udział w emocjonujących wyścigach? A może po prostu chcesz poznać innych miłośników pojazdów ATV, usiąść przy jednym stole i powymieniać się doświadczeniami? Jeżeli tak, to Polaris Camp jest imprezą, na której nie może Cię zabraknąć!

Najlepsza impreza dla fanów off-roadu w Polsce

Każdego roku lista uczestników Polaris Camp wypełnia się do ostatnich miejsc, a na osoby, którym uda się zdobyć bilety, czeka mnóstwo atrakcji. Oprócz możliwości sprawdzenia swoich sił na specjalnie przygotowanej trasie off-roadowej, organizatorzy przygotowują zawsze ciekawe wydarzenia w takcie imprezy. Catering, koncerty, ekskluzywny pokaz nowości. Każda edycja cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Jest to największa, monobrandowa impreza Off-road w Polsce! W edycji 2022 będzie również zorganizowana trasa nocna!

Dołącz do Klubu i weź udział w kolejnej edycji Polaris Camp

Jeżeli uwielbiasz tego typu wydarzenia i chcesz zaznać ducha sportowej rywalizacji już podczas następnej edycji, musisz trzymać rękę na pulsie. Do wzięcia udziału w imprezie uprawnieni są wyłącznie członkowie Klubu Polaris, więc jeżeli jeszcze nie jesteś jednym z nich, koniecznie wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Liczba dostępnych miejsc na Polaris Camp zawsze jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń – śledź nasze portale społecznościowe i nie zwlekaj z zakupem biletów!

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl